Oferta

Firma Delta Inwest bazująca na wieloletnich doświadczeniach i zdobytej wiedzy technicznej branży inwestycyjno-budowlanej zarówno na szczeblu przygotowania inwestycji jak i wykonawczym, przedstawia ofertę współpracy dla realizacji Państwa założeń inwestycyjnych.

Przejmując potrzeby inwestycyjne naszych Klientów, gwarantujemy pełną ich obsługę poczynając od przygotowania technicznego, poprzez projekt, wykonawstwo, nadzór oraz obsługę powykonawczą w okresie gwarancyjnym jak i też na życzenie Klienta pogwarancyjnym.

Staraniem pracowników naszej firmy dysponującej doświadczeniem oraz niezbędnym potencjałem technicznym, mającym z założenia kompleksową obsługę inwestycji, jest osiągnięcie pełnego sukcesu inwestycyjnego oraz satysfakcji z realizacji powierzonych zadań ukierunkowanych na wydarzenia zarówno sprawdzonych jak i nowatorskich rozwiązań technicznych, co z kolei przy takich założeniach współpracy skutkuje obopólnymi korzyściami.

Doświadczenie i wiedza zdobyte w realizacji inwestycji w zakresie:
  • roboty inżynieryjnej
  • instalacje technologiczne i przemysłowe
  • obiekty źródła ciepła (kotłownie, węzły cieplne)
  • roboty ogólnobudowlane
pozwalają nam na skuteczne ich stosowanie oraz jeszcze lepsze wykorzystywanie nowoczesnych technologii w coraz bardziej złożonych procesach technologicznych inwestycji.

Z tak przyjętymi założeniami działalności firmy, oczekujemy kolejnych wyzwań pozwalających zaprezentować i potwierdzić naszą wspólnie kształtowaną pozycję na rynku instalacyjno-budowlanym.
Czynne: Pon-Pią 9:00 - 17:00